MONTAŻ

Podczas szczegółowych konsultacji i oględzin obiektu tworzymy szczegółowy plan, który jest odpowiedzią na oczekiwania klienta. Za każdym razem staramy się połączyć jego potrzeby z rozwiązaniami technologicznymi tak, aby stworzyć najbardziej optymalny projekt.

NASZE PODEJŚCIE

SYSTEMY ALARMOWE

System alarmowy ma chronić przede wszystkim przed włamaniem. Podczas projektowania systemu alarmowego bierzemy pod uwagę wszystkie możliwe wejścia do budynku, które może przewidzieć złodziej. Nieustannie analizujemy działania włamywaczy oraz rynek systemów alarmowych, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami. Oferujemy montaż, modernizację i serwis  systemów alarmowych wszystkich marek dostępnych na rynku.

System alarmowy lepiej spełnia swoją funkcję, kiedy jest pod kontrolą klienta. Oprócz standardowego powiadamiania przez agencję ochrony mamy również możliwość samodzielnego kontrolowania stanu systemu za pośrednictwem odpowiednich urządzeń i aplikacji, które umożliwiają zdalne sterowanie systemem alarmowym.

MONITORING STANU SYSTEMU

SYSTEMY MONITORINGU WIZYJNEGO

Podstawową funkcją systemów CCTV jest możliwość rejestracji i odtwarzania ewentualnych zdarzeń oraz podglądu obrazu w czasie rzeczywistym. W dobie smartfonów wszystkie te funkcje możemy wykorzystywać w dowolnym miejscu za pośrednictwem odpowiednich aplikacji. Klasa oferowanych przez nas urządzeń gwarantuje wysoką rozdzielczość obrazu w jakości  pomiędzy Full HD a 4K.

Za każdym razem budujemy niepowtarzalny model funkcjonalności systemu, wykorzystując nasze autorskie pomysły. Takie rozwiązanie pozwala znacznie ograniczyć koszty założenia automatyki domowej. Podzespoły na których powstają nasze rozwiązania są trwałe i niezawodne. Obecnie na rynku istnieje wiele urządzeń obsługujących funkcje automatyki domowej.  Różnią sie one trwałością, jakością wykonania i oprogramowaniem. W przypadku proponowanych przez nas systemów automatyki domowej oprogramowanie pozwalające na wykorzystanie funkcji sterowania jest naszym autorskim pomysłem, dlatego znacznie możemy ograniczyć koszty związane  z  wdrożeniem  takich  rozwiązań (jest to przeważnie połowa lub 2/3 ceny istniejących na rynku rozwiązań sytemu typu KNX). Funkcjonalność naszego systemu ogranicza nam tylko nasza wyobraźnia. Sterowanie wszystkimi funkcjami umożliwia nam intuicyjna klawiatura dotykowa, której wygląd i funkcjonalność dopasować możemy zależnie od własnych wymagań funkcjonalnych i estetycznych jak i łatwa w obsłudze aplikacja na telefon lub tablet. Plusem takiego rozwiązania jest zintegrowany z naszym systemem system alarmowy, który małym nakładem kosztów możemy dopasować do  najbardziej wymagającego zaawansowanej ochrony miejsca.

AUTOMATYKA DOMOWA

MONTAŻ

SYSTEMY ALARMOWE

NASZE PODEJŚCIE

MONITORING STANU SYSTEMU

SYSTEMY

MONITORINGU

WIZYJNEGO

AUTOMATYKA

DOMOWA